חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

היי, קוראים לנו ליאת אוחנה ואלמוג אחדות. אנחנו גרים בכפר סבא ומאוהבים באיסטנבול המושלמת!

הסיפור שלנו ושל איסטנבול

אנו מודים, בפעם הראשונה שהגענו לאיסטנבול, ממש לא התרגשנו. אלמוג נסע לעשות השתלת שיער באחת המרפאות המובילות בעיר ואני (ליאת) הצטרפתי בתור מלווה. תכננו לחזור הביתה תוך חמישה ימים. ואיפשהו במהלך היום השלישי הבנו שאנחנו ממש לא חוזרים ועוד לא ראינו כלום בעיר, הייתה זו שיא תקופת הקורונה ומחירי המלונות והטיסות היו ברצפה ובהחלטה של רגע – החלטנו להאריך. הוספנו לטיול עוד ארבעה ימים וגם בסופם, הרגשנו שלא ראינו כלום.

הסוף ידוע מראש, מאז הגענו לאיסטנבול מספר פעמיים, פעם לגיחה קצרה בסוף שבוע מזדמן ופעם אחרת לשבוע נוסף וכן, ברור שגם עכשיו יש לנו כבר תאריך לטיסה הבאה. מתי שרק אפשר, והטיסות זולות אנחנו בדרך לאיסטנבול.

אז מה לנו ולאתר תוכן על איסטנבול?

למרות שאנחנו כבר מכירים בעל פה את מרכז העיר, בכל פעם שהגענו לעיר הרגשנו שאין עליה מספיק מידע ברשת, שכדי לקבוע מקום בחמאם טורקי כזה או אחר, צריך להשתמש בסוכן נסיעות ישראלי והמידע החינמי על העיר מוגבל במיוחד. מתוך הצורך וההבנה שזה ממש לא צריך להיות ככה, הקמנו את האתר הזה – הוא מאגד בתוכו את כל מה שתרצו לדעת על איסטנבול. העלנו עד היום עשרות כתבות, ועוד נמשיך להעלות על מזג האוויר, השווקים בעיר, אטרקציות, מלונות, טיסות, מסעדות ועוד.

אם אתם רוצים להעלות תוכן, או שמרגישים שחסר לכם מידע, אנא פנו אלינו דרך עמוד צור קשר.

מדריכים על איסטנבול