חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קניון גבהיר – Cevahir Mall

קניון גבהיר הוא קניון ענק במרכז איסטנבול הכולל בתוכו את כל החנויות האהובות!

קצת על קניון גבהיר

קניון גבהיר, נקרא גם קניון ג'וואהיר (Cevahir Mall) הוא קניון ענק בן 6 קומות באיסטנבול, יש בו את כל הרשתות האהובות, אחלה מבחר ומידות. ההמלצה שלי לכל מי שמחפש לבחור רק קניון אחד למהלך הטיול כדי לעשות שם קניות היא להגיע לכאן – הוא גם מאוד קרוב למרכז (10 דקות במטרו, יש תחנה בתוך הקניון שמגיעה מכיכר טקסים) וגם יש פה את כ-ל החנויות שתרצו. כולל פול אנד בר וברשקה שאין להם כמעט סניפים בשאר האזורים בעיר. אך גם חנויות אלקטרוניקה ענקיות, סניף גדול של זארה, סניפים של כל הרשתות הטורקיות האהובות (כמו lc wikiki, defacto ו- cotton) חנויות ספרים (טורקית ואנגלית), קומת מסעדות ענקית ועוד.

ניתן לבלות פה יום שלם, מומלץ במיוחד לימים גשומים או מושלגים, טיפ הזהב שלי בקשר לימים אלו הוא להשתמש בשירותי הלוקרים שיש בקניון. בקניון מזגן על חום חזק, אז תבואו עם בגדים קלילים. אנחנו השכרנו לוקר (יש בכניסה הראשית לקניון) ב20 לירות ושמנו בו את המעילים והצעיפים שלא נצטרך להיסחב איתם, וזו הייתה החלטה מצוינת שחזרנו עליה מספר פעמים בביקורים שלנו כאן. (נכון גם לגביי שקיות שאתם מגיעים איתם לקניון).

קניון גבהיר

דרכי הגעה לקניון גבהיר

ניתן להגיע לקניון גבהיר בקו המטרו הירוק (M2) היוצא מכיכר טקסים. מדובר על נסיעה של 2 תחנות. לתחנה שבקניון קוראים בשם הקניון והיא מחוברת לקניון במעבר תת קרקעי.

מקומות נוספים באזור רובע שישלי